Elektryk budowlany/ Monter instalacji (Niemcy, Cottbus)

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez krakow4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Elektryk budowlany/ Monter instalacji (Niemcy, Cottbus)

OPIS STANOWISKA:
- układanie nowych/wymiana starych instalacji elektrycznych na obiektach budowlanych
- samodzielna praca z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

OFERUJEMY:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie!
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
- możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna informujemy o tym)
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
- respektowane prawo do urlopu
- stały kontakt z biurem w Polsce
- nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Mapa WrocławProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Elektryk budowlany/ Monter instalacji (Niemcy, Cottbus)

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !