DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO - praca we Wrocławiu

Wrocław - Dodane przez Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO - praca we Wrocławiu

Exploreo Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad dziewięć lat wspieramy naszych Klientów w sprzedaży i ekspozycji produktów, docieramy do najdalszych zakątków kraju prezentując i wdrażając najlepsze standardy współczesnego merchandisingu. Dzięki znajomości rynku, wiedzy i niestandardowemu podejściu, nasza firma bardzo szybko znalazła się w branżowej czołówce firm marketingowych. Tę pozycję utrzymujemy do dziś, nieustannie rozwijając i doskonaląc metody oraz narzędzia pracy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś osobą: samodzielną, komunikatywną, optymistycznie nastawioną do życia,
potrafiącą nawiązać i utrzymać długoterminowe relacje z Klientem; jeśli posiadasz umiejętności negocjacyjne, planistyczne i organizatorskie oraz przejawiasz inicjatywę w działaniu ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Będziesz odpowiedzialny za:

- Wdrażanie projektów firmy na podstawie umowy z Klientem,
- Delegowanie zadań zleceniobiorcom na terenie całej Polski i kontrola realizowanych zadań,
- Tworzenie prezentacji i informacji ułatwiających zrozumienie zadań zleceniobiorcom,
- Sporządzanie raportów zwrotnych dla Klientów,
- Przygotowywanie rozliczeń miesięcznych dla Klientów,
- Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z partnerami handlowymi,

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe,
- Doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego,
- Predyspozycje handlowe i umiejętności negocjacyjne;
- Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
- Mile widziane zainteresowanie obszarem merchandisingu produktów w miejscu ich sprzedaży,
- Umiejętność prowadzenia negocjacji i korespondencji handlowej,
- Wytrwałość w dążeniu do celu, odpowiedzialność, kreatywność i zaangażowanie,

Oferujemy:

- Pracę ciekawą i pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy realizacji projektów marketingowych
- Szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez indywidualne podejście do pracownika,
- Duża samodzielność w działaniu i realizacja własnych pomysłów,
- Atrakcyjne warunki finansowe i niezbędne narzędzia pracy,
- Miejsce pracy: Centrala firmy Wrocław / Pracujemy od pn do pt w godzinach 8-16

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa WrocławProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO - praca we Wrocławiu

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !