Do 10% Zysku Miesięcznie Współpraca

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez michal2 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Do 10% Zysku Miesięcznie Współpraca

OFERTA WSPÓŁPRACY


Niniejsza oferta skierowana jest do osób z terenu całej Polski. Do osób dysponujących wolnymi środkami finansowymi i zainteresowanymi zarabianiem w branży finansowej na pożyczkach. U nas nie inwestujesz swoich pieniędzy będąc uzależnionym od notowań na giełdach . Z nami nie zawierasz umowy inwestycyjnej ani umowy lokaty czy depozytu. Współpraca z nami zawierana jest na podstawie umowy pożyczki oferującej korzystne warunki dla Pożyczkodawcy.

U nas Pożyczkodawca ma gwarantowany zarobek co miesiąc. Korzyści ze współpracy są obopólne a Pożyczkodawcy mają gwarantowany korzystny zysk co miesiąc. Nie jesteśmy spółką: z o.o., a firmą rodzinną dlatego ponosimy pełną odpowiedzialność, a tym samym dbamy o dobro firmy , jej dalszy rozwój i pozytywną reklamę.

Zostań naszym Pożyczkodawcą. Przeznacz od 1.000 zł do 100.000 zł na okres: 6-ciu, 12- m-cy lub 24 m-cy i sprawdzaj po miesiącu swój zysk. Proponujemy: 4%, 8% i 10% zysku w skali miesiąca.

Firma nasza świadczy usługi pośrednictwa finansowego, udzielamy chwilówek krótkoterminowych dla osób z terenu całej Polski oraz pożyczki pod zastaw. Zajmujemy się również: exportem i importem towarów i usług na terenie UE i nie tylko, auto handlem. Posiadamy swoje lombardy, komisy, Autokomisy, Mobilne Myjnie Parowe. Przygotowujemy otwarcie internetowego kantoru wymiany walut online.

Podpisywane umowy z Pożyczkodawcami są uzależnione od zapotrzebowania w danym miesiącu, okresie. Dlatego też nie podpisujemy umów w nieskończoność. Podpisywanie umów jest również uzależnione od ilości Pożyczkodawców z którymi nie przedłużamy umowy lub których umowy się skończyły.

W naszej ofercie proponujemy trzy formy zarabiania i współpracy:

OFERTA NR I
4% - w skali miesiąca wypłacane co miesiąc:

Pożyczkodawcy przeznaczają od 1.000 zł do 50.000 zł (umowa podpisywana jest na okres minimum od 6-ciu do 12-m-cy).

Miesięczny zysk wynosi 4% i wypłacany jest co miesiąc przelewem na konto Pożyczkodawcy.

Gwarantowany dochód na koncie co miesiąc. Żyjecie Państwo z kapitału.

OFERTA NR II
8% - w skali miesiąca:

Pożyczkodawcy przeznaczają od 1.000 zł do 100.000 zł. Umowa podpisywana jest na minimum 6 m-cy (6, 12 lub 18 m-cy).

Miesięczny zysk wynosi 8% i nie jest wypłacany co miesiąc lecz minimum co 3- m-ce, 6-m-cy lub na koniec umowy. Pożyczkodawca sam decyduje jak chce otrzymywać wypłaty. W tym czasie prowizja 8% jest kumulowana i dodatkowo zarabia dla Pożyczkodawcy przez okres trwania umowy.

OFERTA NR III
10% - w skali miesiąca:

Pożyczkodawcy przeznaczają od 1.000 zł do 100.000 zł. Umowa podpisywana jest na minimum: 12-m-cy (12, 18 lub 24 m-ce).

Miesięczny zysk wynosi 10% i nie jest wypłacany co miesiąc lecz kumulowany a wypłata zysku następuje minimum co 6-miesięcy lub na koniec umowy. Pożyczkodawca sam decyduje jak chce mieć wypłacany zysk. W tym czasie zysk 10% jest kumulowany i dodatkowo zarabia dla Pożyczkodawcy przez okres trwania umowy.


Pożyczkodawcy korzystający z oferty nr. 2 i 3 mają dostęp do panelu kontrahenta znajdującego się na naszej stronie. Pożyczkodawca otrzymuje login i wstępne hasło do swojego konta. Pożyczkodawca w każdej chwili może sprawdzić stan swojego konta i zysków. Dzięki temu ma zawsze szczegółowy wgląd do swoich zarobków.

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Do 10% Zysku Miesięcznie Współpraca


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj