Do 10% Zysku Miesięcznie Współpraca

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez michal2 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Do 10% Zysku Miesięcznie Współpraca

OFERTA WSPÓŁPRACY


Niniejsza oferta skierowana jest do osób z terenu całej Polski. Do osób dysponujących wolnymi środkami finansowymi i zainteresowanymi zarabianiem w branży finansowej na pożyczkach. U nas nie inwestujesz swoich pieniędzy będąc uzależnionym od notowań na giełdach . Z nami nie zawierasz umowy inwestycyjnej ani umowy lokaty czy depozytu. Współpraca z nami zawierana jest na podstawie umowy pożyczki oferującej korzystne warunki dla Pożyczkodawcy.

U nas Pożyczkodawca ma gwarantowany zarobek co miesiąc. Korzyści ze współpracy są obopólne a Pożyczkodawcy mają gwarantowany korzystny zysk co miesiąc. Nie jesteśmy spółką: z o.o., a firmą rodzinną dlatego ponosimy pełną odpowiedzialność, a tym samym dbamy o dobro firmy , jej dalszy rozwój i pozytywną reklamę.

Zostań naszym Pożyczkodawcą. Przeznacz od 1.000 zł do 100.000 zł na okres: 6-ciu, 12- m-cy lub 24 m-cy i sprawdzaj po miesiącu swój zysk. Proponujemy: 4%, 8% i 10% zysku w skali miesiąca.

Firma nasza świadczy usługi pośrednictwa finansowego, udzielamy chwilówek krótkoterminowych dla osób z terenu całej Polski oraz pożyczki pod zastaw. Zajmujemy się również: exportem i importem towarów i usług na terenie UE i nie tylko, auto handlem. Posiadamy swoje lombardy, komisy, Autokomisy, Mobilne Myjnie Parowe. Przygotowujemy otwarcie internetowego kantoru wymiany walut online.

Podpisywane umowy z Pożyczkodawcami są uzależnione od zapotrzebowania w danym miesiącu, okresie. Dlatego też nie podpisujemy umów w nieskończoność. Podpisywanie umów jest również uzależnione od ilości Pożyczkodawców z którymi nie przedłużamy umowy lub których umowy się skończyły.

W naszej ofercie proponujemy trzy formy zarabiania i współpracy:

OFERTA NR I
4% - w skali miesiąca wypłacane co miesiąc:

Pożyczkodawcy przeznaczają od 1.000 zł do 50.000 zł (umowa podpisywana jest na okres minimum od 6-ciu do 12-m-cy).

Miesięczny zysk wynosi 4% i wypłacany jest co miesiąc przelewem na konto Pożyczkodawcy.

Gwarantowany dochód na koncie co miesiąc. Żyjecie Państwo z kapitału.

OFERTA NR II
8% - w skali miesiąca:

Pożyczkodawcy przeznaczają od 1.000 zł do 100.000 zł. Umowa podpisywana jest na minimum 6 m-cy (6, 12 lub 18 m-cy).

Miesięczny zysk wynosi 8% i nie jest wypłacany co miesiąc lecz minimum co 3- m-ce, 6-m-cy lub na koniec umowy. Pożyczkodawca sam decyduje jak chce otrzymywać wypłaty. W tym czasie prowizja 8% jest kumulowana i dodatkowo zarabia dla Pożyczkodawcy przez okres trwania umowy.

OFERTA NR III
10% - w skali miesiąca:

Pożyczkodawcy przeznaczają od 1.000 zł do 100.000 zł. Umowa podpisywana jest na minimum: 12-m-cy (12, 18 lub 24 m-ce).

Miesięczny zysk wynosi 10% i nie jest wypłacany co miesiąc lecz kumulowany a wypłata zysku następuje minimum co 6-miesięcy lub na koniec umowy. Pożyczkodawca sam decyduje jak chce mieć wypłacany zysk. W tym czasie zysk 10% jest kumulowany i dodatkowo zarabia dla Pożyczkodawcy przez okres trwania umowy.


Pożyczkodawcy korzystający z oferty nr. 2 i 3 mają dostęp do panelu kontrahenta znajdującego się na naszej stronie. Pożyczkodawca otrzymuje login i wstępne hasło do swojego konta. Pożyczkodawca w każdej chwili może sprawdzić stan swojego konta i zysków. Dzięki temu ma zawsze szczegółowy wgląd do swoich zarobków.

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Do 10% Zysku Miesięcznie Współpraca


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj