Darmowe uzdrawianie dzieci i osób niepełnosprawnych, opieka bioenegoterapeuty, oczyszczanie organizmu, uzdrawianie duszy i ciała !

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez Szyszuchna (osoba prywatna) -

Darmowe uzdrawianie dzieci i osób niepełnosprawnych, opieka bioenegoterapeuty, oczyszczanie organizmu, uzdrawianie duszy i ciała !

Pełna treść ogłoszenia Darmowe uzdrawianie dzieci i osób niepełnosprawnych, opieka bioenegoterapeuty, oczyszczanie organizmu, uzdrawianie duszy i ciała !

Wszystkie osoby mające niepełnosprawne dzieci, osoby z problemami zdrowotnymi oraz osoby którym lekarze nie dają żadnych szans na wyzdrowienie zapraszamy na darmowe sesje uzdrawiające z modlitwami medytacyjno-uzdrawiającymi i sesjami bioenergoterapeutycznymi do małej urokliwej miejscowości sanatoryjnej Solec Zdrój w województwie świętokrzyskim.
Jedyny koszt poniesiony przez Państwo to koszt noclegów i wyżywienia u nas w ośrodku w trakcie Państwa przyjazdów wahający się w granicach od 58zł (cena za dobę w pokoju 2-os. z łazienką przy minimum pobycie 7-dniowym) do 80zł (cena w pokoju 2-os. z łazienką przy pobycie 2-dniowym).
Cena ta zawiera nocleg oraz całodzienne wyżywienie normalne lub wegetariańskie (3 posiłki dziennie).


CAŁKOWICIE BEZPŁATNE w trakcie pobytu u nas są:

- sesje bioenergoterapeutyczne,

- oczyszczanie organizmu z toksyn oraz oczyszczanie jelit wodą KANGEN,

- nauka medytacji światła,

- nauka prawidłowego oddychania - ćwiczenia oddechowe,

- muzykoterapia,

- śmiechoterapia.


Na miejscu w trakcie pobytu można skorzystać z bardzo skutecznych w terapii zabiegów:
- zabiegu oczyszczającego organizm z toksyn i innych zanieczyszczeń Body Detox 30 min - 37zł,
- masażu leczniczego oczyszczającego Ma-uri trwającego 1-1,5 godz. (masaż można stosować dla osób dorosłych oraz na sesji dzieci z rodzicami) od 85 do 100zł,
- uspakajającej terapii światłem i kamieniami szlachetnymi urządzeniem Theragem Professional T 1002 20 min - 45zł.

Można również w trakcie pobytu skorzystać z opieki lekarsko-pielęgniarskiej i innych zabiegów rehabilitacyjnych.
Mamy pod opieką coraz więcej niepełnosprawnych dzieci oraz naszych pensjonariuszy. Naszymi pierwszymi sukcesami są m.in.:
- 2,5 letnia Paulinka u której stwierdzono ciężki zespół AICARDI (tylko 5 dzieci w Polsce ma to schorzenie), a której stan się stale poprawia,
- 3-letnia Ninka u której stwierdzono padaczkę, całkowite zaburzenia rozwojowe i metaboliczne, która nie trawiła pokarmów a obecnie poprawia sie na wadze i jej stan się ciągle polepsza,
- 4 letnia Wikunia z zespołem Dawna, której poprawia sie mowa a dziecko otwiera się na świat.
Dziecko lub osoba niepełnosprawna potrzebująca pomocy jest włączana do naszych codziennych modlitw medytacyjno-uzdrawiających i w ten sposób pomagamy jej również na odległość.
Miłośc i wiara w Boga to najsilniejszy środek samouzdrawiający a także pomagający w uzdrawianiu innych ludzi.POZA BOGIEM, MIŁOŚCIĄ I WYBACZANIEM NA TYM ŚWIECIE NIE MA NIC.

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt emailowy - krystynasolec@wp.pl lub telefoniczny 41 3776145, 694 797 038. Można również przesłać nam emailowo zdjęcie dziecka z opisem choroby.
Osoby z ciężka sytuacją materialną prosimy o osobny kontakt.
Nasza pomoc jest bezpłatna, nie bedzie nigdy na świecie ludzi szczęsliwych jeżeli istnieć będzie chociażby jedna nieszczęśliwa istotka. Nasze szczęście jest waszym szczęściem.

Mapa WrocławProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Darmowe uzdrawianie dzieci i osób niepełnosprawnych, opieka bioenegoterapeuty, oczyszczanie organizmu, uzdrawianie duszy i ciała !


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj