Darmowe uzdrawianie dzieci i osób niepełnosprawnych, opieka bioenegoterapeuty, oczyszczanie organizmu, uzdrawianie duszy i ciała !

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez Szyszuchna (osoba prywatna) -

Darmowe uzdrawianie dzieci i osób niepełnosprawnych, opieka bioenegoterapeuty, oczyszczanie organizmu, uzdrawianie duszy i ciała !

Pełna treść ogłoszenia Darmowe uzdrawianie dzieci i osób niepełnosprawnych, opieka bioenegoterapeuty, oczyszczanie organizmu, uzdrawianie duszy i ciała !

Wszystkie osoby mające niepełnosprawne dzieci, osoby z problemami zdrowotnymi oraz osoby którym lekarze nie dają żadnych szans na wyzdrowienie zapraszamy na darmowe sesje uzdrawiające z modlitwami medytacyjno-uzdrawiającymi i sesjami bioenergoterapeutycznymi do małej urokliwej miejscowości sanatoryjnej Solec Zdrój w województwie świętokrzyskim.
Jedyny koszt poniesiony przez Państwo to koszt noclegów i wyżywienia u nas w ośrodku w trakcie Państwa przyjazdów wahający się w granicach od 58zł (cena za dobę w pokoju 2-os. z łazienką przy minimum pobycie 7-dniowym) do 80zł (cena w pokoju 2-os. z łazienką przy pobycie 2-dniowym).
Cena ta zawiera nocleg oraz całodzienne wyżywienie normalne lub wegetariańskie (3 posiłki dziennie).


CAŁKOWICIE BEZPŁATNE w trakcie pobytu u nas są:

- sesje bioenergoterapeutyczne,

- oczyszczanie organizmu z toksyn oraz oczyszczanie jelit wodą KANGEN,

- nauka medytacji światła,

- nauka prawidłowego oddychania - ćwiczenia oddechowe,

- muzykoterapia,

- śmiechoterapia.


Na miejscu w trakcie pobytu można skorzystać z bardzo skutecznych w terapii zabiegów:
- zabiegu oczyszczającego organizm z toksyn i innych zanieczyszczeń Body Detox 30 min - 37zł,
- masażu leczniczego oczyszczającego Ma-uri trwającego 1-1,5 godz. (masaż można stosować dla osób dorosłych oraz na sesji dzieci z rodzicami) od 85 do 100zł,
- uspakajającej terapii światłem i kamieniami szlachetnymi urządzeniem Theragem Professional T 1002 20 min - 45zł.

Można również w trakcie pobytu skorzystać z opieki lekarsko-pielęgniarskiej i innych zabiegów rehabilitacyjnych.
Mamy pod opieką coraz więcej niepełnosprawnych dzieci oraz naszych pensjonariuszy. Naszymi pierwszymi sukcesami są m.in.:
- 2,5 letnia Paulinka u której stwierdzono ciężki zespół AICARDI (tylko 5 dzieci w Polsce ma to schorzenie), a której stan się stale poprawia,
- 3-letnia Ninka u której stwierdzono padaczkę, całkowite zaburzenia rozwojowe i metaboliczne, która nie trawiła pokarmów a obecnie poprawia sie na wadze i jej stan się ciągle polepsza,
- 4 letnia Wikunia z zespołem Dawna, której poprawia sie mowa a dziecko otwiera się na świat.
Dziecko lub osoba niepełnosprawna potrzebująca pomocy jest włączana do naszych codziennych modlitw medytacyjno-uzdrawiających i w ten sposób pomagamy jej również na odległość.
Miłośc i wiara w Boga to najsilniejszy środek samouzdrawiający a także pomagający w uzdrawianiu innych ludzi.POZA BOGIEM, MIŁOŚCIĄ I WYBACZANIEM NA TYM ŚWIECIE NIE MA NIC.

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt emailowy - krystynasolec@wp.pl lub telefoniczny 41 3776145, 694 797 038. Można również przesłać nam emailowo zdjęcie dziecka z opisem choroby.
Osoby z ciężka sytuacją materialną prosimy o osobny kontakt.
Nasza pomoc jest bezpłatna, nie bedzie nigdy na świecie ludzi szczęsliwych jeżeli istnieć będzie chociażby jedna nieszczęśliwa istotka. Nasze szczęście jest waszym szczęściem.

Mapa WrocławProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Darmowe uzdrawianie dzieci i osób niepełnosprawnych, opieka bioenegoterapeuty, oczyszczanie organizmu, uzdrawianie duszy i ciała !


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj