CV, LIST MOTYWACYJNY. Nowoczesne wzory-szablony.Profesjonalne dokumenty aplikacyjne

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez dokumentyaplikacyjne (osoba prywatna) -

CV, LIST MOTYWACYJNY. Nowoczesne wzory-szablony.Profesjonalne dokumenty aplikacyjne

Pełna treść ogłoszenia CV, LIST MOTYWACYJNY. Nowoczesne wzory-szablony.Profesjonalne dokumenty aplikacyjne

Oferuję nowoczesne, profesjonalne WZORY-SZABLONY biznesowych dokumentów aplikacyjnych, dla wszystkich osób, które starają się o pracę.

Dowolna branża; dowolne stanowisko pracy.

Wzory - szablony przygotowałam dla zwykłych, normalnych ludzi, którym bardzo zależy, aby ich dokumenty aplikacyjne:

1. Miały piękną, nowoczesną oprawę graficzną,
2. A jednocześnie były proste, łatwe w edycji.

Wszystkie szablony zostały przygotowane w formacie *.doc MICROSOFT WORD.

Każdy szablon zawiera:

* CV dwustronne z elementami listu motywacyjnego,
* LIST MOTYWACYJNY.

Dodatkowo może również zawierać Podanie o przyjęcie do pracy.

Do wyboru - ponad 1000 wzorów-szablonów profesjonalnych, biznesowych dokumentów aplikacyjnych.

Część moich prac można obejrzeć na: dokumentyaplikacyjne.blog.pl

Dokumenty aplikacyjne w tej wersji szablonowej - są do samodzielnego przygotowania, ale bardzo się starałam, aby tej pracy było jak najmniej i jednocześnie była maksymalnie uproszczona.


Na zakończenie dodam jeszcze informację z własnego doświadczenia zawodowego: poziom merytoryczny, psychologiczny, formalny i estetyczny dokumentów aplikacyjnych polskich kandydatów jest żenująco niski.

W przypadku CV - zwykle jest to biała kartka, na której centralne miejsce zajmuje zdjęcie, niewiele tekstu - rozmieszczonego byle jak, a na drugiej stronie - zainteresowania i klauzula.

List motywacyjny - zwykle ma charakter roszczeniowy; zawiera szereg wątpliwości, które kandydat nieświadomie ujawnia, stosując określenia typu: nie boję się () (w domyśle - boję się) lub nie mam problemów z () (w domyśle - mam problemy ), etc.

Ostatecznym gwoździem do trumny listu motywacyjnego jest (zwykle padające w przedostatnim akapicie sformułowanie typu: zapewniam Państwa (), które teoretycznie powinno być gwarancją, no przynajmniej odpowiedniości własnej kandydatury na oferowane stanowisko pracy - niestety - w praktyce zdradza kilka powodów decyzji o zmianie pracy lub pozostawania bez pracy.

Reasumując - moja konkluzja jest taka: większość kandydatów przygotowuje własne dokumenty aplikacyjne w taki sposób, aby na rozmowę kwalifikacyjną nie zostać zaproszonym i w konsekwencji - pracy nie otrzymać. Taka smutna, polska rzeczywistość.

Ja natomiast zapewniam, że konkurencję pozostawicie Państwo daleko w tyle, z powodów - jw.

I tym optymistycznym akcentem - kończę moje ogłoszenie, dotyczące profesjonalnych szablonów-wzorów nowoczesnych dokumentów aplikacyjnych na współczesnym rynku pracy.

Szczegóły: na blogu.

Pozdrawiam serdecznie:-)
Anna

Mapa WrocławProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - CV, LIST MOTYWACYJNY. Nowoczesne wzory-szablony.Profesjonalne dokumenty aplikacyjne ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj