CV, LIST MOTYWACYJNY. Nowoczesne wzory-szablony.Profesjonalne dokumenty aplikacyjne

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez dokumentyaplikacyjne (osoba prywatna) -

CV, LIST MOTYWACYJNY. Nowoczesne wzory-szablony.Profesjonalne dokumenty aplikacyjne

Pełna treść ogłoszenia CV, LIST MOTYWACYJNY. Nowoczesne wzory-szablony.Profesjonalne dokumenty aplikacyjne

Oferuję nowoczesne, profesjonalne WZORY-SZABLONY biznesowych dokumentów aplikacyjnych, dla wszystkich osób, które starają się o pracę.

Dowolna branża; dowolne stanowisko pracy.

Wzory - szablony przygotowałam dla zwykłych, normalnych ludzi, którym bardzo zależy, aby ich dokumenty aplikacyjne:

1. Miały piękną, nowoczesną oprawę graficzną,
2. A jednocześnie były proste, łatwe w edycji.

Wszystkie szablony zostały przygotowane w formacie *.doc MICROSOFT WORD.

Każdy szablon zawiera:

* CV dwustronne z elementami listu motywacyjnego,
* LIST MOTYWACYJNY.

Dodatkowo może również zawierać Podanie o przyjęcie do pracy.

Do wyboru - ponad 1000 wzorów-szablonów profesjonalnych, biznesowych dokumentów aplikacyjnych.

Część moich prac można obejrzeć na: dokumentyaplikacyjne.blog.pl

Dokumenty aplikacyjne w tej wersji szablonowej - są do samodzielnego przygotowania, ale bardzo się starałam, aby tej pracy było jak najmniej i jednocześnie była maksymalnie uproszczona.


Na zakończenie dodam jeszcze informację z własnego doświadczenia zawodowego: poziom merytoryczny, psychologiczny, formalny i estetyczny dokumentów aplikacyjnych polskich kandydatów jest żenująco niski.

W przypadku CV - zwykle jest to biała kartka, na której centralne miejsce zajmuje zdjęcie, niewiele tekstu - rozmieszczonego byle jak, a na drugiej stronie - zainteresowania i klauzula.

List motywacyjny - zwykle ma charakter roszczeniowy; zawiera szereg wątpliwości, które kandydat nieświadomie ujawnia, stosując określenia typu: nie boję się () (w domyśle - boję się) lub nie mam problemów z () (w domyśle - mam problemy ), etc.

Ostatecznym gwoździem do trumny listu motywacyjnego jest (zwykle padające w przedostatnim akapicie sformułowanie typu: zapewniam Państwa (), które teoretycznie powinno być gwarancją, no przynajmniej odpowiedniości własnej kandydatury na oferowane stanowisko pracy - niestety - w praktyce zdradza kilka powodów decyzji o zmianie pracy lub pozostawania bez pracy.

Reasumując - moja konkluzja jest taka: większość kandydatów przygotowuje własne dokumenty aplikacyjne w taki sposób, aby na rozmowę kwalifikacyjną nie zostać zaproszonym i w konsekwencji - pracy nie otrzymać. Taka smutna, polska rzeczywistość.

Ja natomiast zapewniam, że konkurencję pozostawicie Państwo daleko w tyle, z powodów - jw.

I tym optymistycznym akcentem - kończę moje ogłoszenie, dotyczące profesjonalnych szablonów-wzorów nowoczesnych dokumentów aplikacyjnych na współczesnym rynku pracy.

Szczegóły: na blogu.

Pozdrawiam serdecznie:-)
Anna

Mapa WrocławProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - CV, LIST MOTYWACYJNY. Nowoczesne wzory-szablony.Profesjonalne dokumenty aplikacyjne ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj