Brygadzista - operator wózka widłowego

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez InterKadra Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Brygadzista - operator wózka widłowego

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Numer referencyjny: OWW/BRG/LL

Obowiązki:
- kontrola procesów magazynowych
- nadzór nad załadunkiem i zabezpieczeniem towaru podczas transportu
- kierowanie zespołem osób
- sporządzanie dokumentacji załadunkowej

Wymagania:
- doświadczenie w kierowaniu zespołem (max. 5 osób)
- umiejętność obsługi skanera
- uprawnienia na wózki widłowe oraz aktualne badanie psychotechniczne
- doświadczenie w zakresie wypełniania dokumentacji załadunkowej
- doświadczenie w kontroli oraz dokonywaniu załadunków
- rzetelność, sumienność
- doświadczenie w obsłudze programu SAP (mile widziane)

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę tymczasową zawartą z Inter Kadra Sp. z o.o.
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
- 3-zmianowy system pracy

Mapa WrocławProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Brygadzista - operator wózka widłowego

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !