ARCHITEKT WROCŁAW USŁUGI PROJEKTOWE

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez Wytwórnia Pracownia Projektowa (firma) -

ARCHITEKT WROCŁAW USŁUGI PROJEKTOWE

Pełna treść ogłoszenia ARCHITEKT WROCŁAW USŁUGI PROJEKTOWE

Specjalizujemy się w poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań w architekturze i grafice.
Nasi architekci oferują wykonanie opracowań projektowych dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta.
W zakresie doradztwa nasze biuro architektoniczne pomaga przy wyborze gotowych projektów, opiniujemy i analizujemy układy funkcjonalno przestrzenne mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Udzielamy konsultacji w zakresie przepisów formalno prawnych związanych z procesem budowlanym na każdym etapie. Przeprowadzamy i doradzamy przy wyborze działki pod przyszłą inwestycję wykonując analizy możliwości i chłonności zabudowy. Przygotowujemy i występujemy z wnioskami o wyznaczenia warunków zabudowy. Sprawdzamy możliwości uzyskania warunków technicznych przyłączenia do sieci technicznych.
Zajmujemy się adaptacjami domów jednorodzinnych wraz z projektami przyłączy, uzyskiwaniem warunków przyłączenia do sieci, rozplanowaniem zagospodarowania przestrzennego terenu, projektem zieleni. Świadczymy usługi w zakresie drobnych zmian w projektach.
Kompleksowo opracowujemy projekty wielobranżowe na etapie koncepcji, poprzez projekt budowlany, projekt wykonawczy, projekt budowlany zamienny, projekt po wykonawczy aż do realizacji. Projektujemy budynki energooszczędne doradzając już na etapie koncepcji rozwiązania materiałowe biorąc pod uwagę koszty realizacji. Projektujemy aranżację wnętrz, zagospodarowanie terenu wraz z ogrodami i małą architekturą. Przeprowadzamy nadzory autorskie nad powierzonymi pracami budowlanymi. Doradzamy w wyborze ekip remontowych oraz budowlanych.
Na różnych etapach projektowych reprezentujemy inwestora w urzędach, spółdzielniach mieszkaniowych, w trakcie uzyskiwania uzgodnień i zezwoleń.
Specjalizujemy się w projektowaniu nowych budynków o różnych funkcjach jak również podejmujemy się przebudowy, rozbudowy, nadbudowy, remontów obiektów istniejących także zabytkowych. Wykonujemy inwentaryzacje obiektów istniejących.
W zakresie projektowym zajmujemy się ekspertyzami technicznymi wraz z analizą istniejących budynków pod kątem możliwości przebudowy, rozbudowy albo remontów oraz wraz z analizą stanu technicznego. Przygotowujemy projekty przystosowania budynków do obowiązujących przepisów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i innych przepisów.
Wykonujemy projekty termomodernizacji. Projekty dociepleń stanowią całość z opracowaniem kolorystycznym elewacji. Przystosowujemy budynki do potrzeb osób niepełnosprawnych projektując rampy, podjazdy oraz inne urządzenia ułatwiające dostęp do obiektów architektonicznych. Współpracujemy z inżynierami wszystkich branż. Architekt Wrocław, projekty Dolny Śląsk, Projekty Dolnośląskie, projekty cała Polska. Zapraszamy do współpracy.

Wytwórnia Pracownia Projektowa
ul. Kazimierza Wielkiego 29 a pok. 409, 50 - 077 Wrocław
wytworniapp.com
biuro wytworniapp.com, 511 66 10 99

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - ARCHITEKT WROCŁAW USŁUGI PROJEKTOWE


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj