Ankieter CATI

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez praca.wroclaw1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Ankieter CATI

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Stanowisko: Ankieter CATI
Miejsce pracy: Wrocław, nr ref. TEL/WRO/10

Zadania:

- prowadzenie wywiadów telefonicznych w oparciu o przygotowany kwestionariusz,
- notowanie odpowiedzi zgodnie ze skryptem.

Wymagania:

- dobra dykcja i miły głos,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- biegłość w obsłudze komputera,
- rzetelność i odpowiedzialność,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- umowę zlecenie podpisywana z InterKadra Sp. z o. o.,
- elastyczny grafik,
- miłe środowisko pracy,
- atrakcyjny system wynagradzania, pakiet szkoleń,
- możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie prowadzenia profesjonalnych badań rynku.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm..

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Mapa WrocławProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ankieter CATI

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Biedrawa.com.pl !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !