Analizy oraz terapie urządzeniem QUANTECanalizy oraz terapie urządzeniem QUANTEC

KONTAKT

Wrocław - Dodane przez gtn.gtn1 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Analizy oraz terapie urządzeniem QUANTECanalizy oraz terapie urządzeniem QUANTEC

Terapia QUANTEC szansa dla Ciebie

QUANTEC to urządzenie, które łata ubytki w Twojej równowadze energetycznej. Aby zrozumieć zasadę jego działania, musielibyśmy spojrzeć w głąb komórek ciała człowieka, aż do najmniejszych znanych nauce cząstek fotonów.

Wszystkie cząsteczki w przyrodzie wysyłają fale. Ich badaniem zajmuje się fizyka kwantowa. Choć nieustannie odczuwamy jej wpływ, nadal nie wiemy o niej wszystkiego. Jednak najnowsze osiągnięcia nauki pozwalają już stosować potężne możliwości fizyki kwantowej z korzyścią dla ludzkiego zdrowia.

Fotony w Twoim ciele drgają, wysyłając określone fale. W podobny sposób fale emitują wszystkie organizmy żywe w przyrodzie. Jeśli ich funkcjonowanie zostanie zakłócone, wysyłane sygnały zmieniają się. Twoje ciało ulega dezorientacji na poziomie najmniejszych cząsteczek tak małych, że są niedostrzegalne dla jakichkolwiek urządzeń badawczych.

Wiesz już, jak powstają zakłócenia energetyczne.
A jak je wyregulować?

Do regulowania wielu urządzeń i mechanizmów potrzebny jest wzorzec. Np. stroiciele instrumentów korzystają z kamertonu, który zawsze wydaje dźwięk o ściśle określonej częstotliwości. Uderzając w kamerton słuchają jego dźwięku i naśladują go następnie dzięki odpowiedniemu napięciu struny. Uderzona struna i kamerton powinny wydawać ten sam dźwięk.

QUANTEC działa w identyczny sposób. Podaje Twoim komórkom odpowiedni wzorzec i w ten sposób przestraja je na prawidłową częstotliwość drgań. Fotony łatwo poddają się jej i szybko powracają do równowagi. Sporo zależy tu oczywiście od rodzaju dolegliwości wspomaganie w przypadku dolegliwości i zaburzeń przewlekłych trwa nieco dłużej, niż w przypadku nagłych ataków złego samopoczucia.

Efekty nielokalne klucz do sukcesu QUANTEC


Genialność QUANTEC polega nie tylko na skutecznym przywracaniu równowagi energetycznej organizmowi, ale także na zasięgu, w jakim urządzenie działa. To, o czym teraz powiem może Ci się wydać nieprawdopodobne, ale zostało już sprawdzone przez tysiące osób na świecie

Złoty medal dla QUANTEC za najlepszą innowacyjną technologię w dziedzinie instrumentalnej biokomunikacji

dyplom

16 maja 2010r. Quantec zdobył Złoty Medal na Targach odbywających się na Krymie za najlepszą innowacyjną technologię.
Medal ten jest efektem wielomiesięcznych praktycznych testów.


QUANTEC działa na odległość nawet z drugiej półkuli

Wróćmy znów do fotonów i fizyki kwantowej. Fotony o wspólnym pochodzeniu - mimo że oddzielają się od siebie tak naprawdę nigdy nie zrywają ze sobą łączności energetycznej. Mogą się porozumiewać na dowolną odległość, bez żadnych opóźnień czasowych. Mówiąc obrazowo, łączy je coś w rodzaju energetycznej telepatii. To zjawisko nosi nazwę efektów nielokalnych.

QUANTEC analizuje Twoje pole energetyczne i kieruje swoje działanie na fotony, w których wykryje zakłócenia pola energetycznego. Ty możesz być w tym czasie nawet setki lub tysiące kilometrów od urządzenia, ponieważ informacje o Twoim polu przekażesz urządzeniu QUANTEC za pomocą... zdjęcia.

QUANTEC wysyła zatem odpowiednie fale w kierunku Twojego zdjęcia, a fotony ze zdjęcia przekazują ten wzorzec Twojemu organizmowi.


Quantec:
----------

wspiera Twoje ciało i psychikę,
przywraca równowagę organizmu, wspierając go w pokonywaniu nieprzyjemnych objawów i ich przyczyn,
wspomaga zarówno osoby cierpiące z powodu problemów przewlekłych, jak i w nagłych sytuacjach,
działa na poziomie biopola, czyli poprawia stan zdrowia i Twoje samopoczucie od najdrobniejszych cząstek, aż do narządów i całego organizmu,
sprawia, że dręczące Cię dolegliwości stopniowo ustępują,
przynosi niemal natychmiastową poprawę w przypadku łagodniejszych zmian,
działa korzystnie nie tylko na ludzi, ale także na zwierzęta i rośliny,
nie wymaga żadnych działań z Twojej strony.

Mapa WrocławProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Analizy oraz terapie urządzeniem QUANTECanalizy oraz terapie urządzeniem QUANTEC ,1 zł


Polecane, ciekawe strony z Wrocławia. Prowadzisz serwis o Wrocławiu lub zwiazany z Wrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Wrocław !Zobacz stronę Wiadomości i wydarzenia z Wrocławia !Zobacz stronę Miasto Wrocław !Zobacz stronę Portal informacyjne we Wrocławiu !Zobacz stronę Portal informacyjny Teraz Wrocław !Zobacz stronę Wrocławski Katalog Firm !Zobacz stronę Psychiatra Mikołaj Trizna !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Wrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrocławia: Świdnica ogłoszenia - Jawor darmowe ogłoszenia - Legnica ogłoszenia bezpłatne - Wałbrzych ogłoszenia - Lubin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Wrocław City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj